0232 343 83 83
Mansuroğlu Mahallesi, 283/1. Sk. no:10/B, 35000 Bayraklı/İzmir
info@teokgayrimenkul.com

Müşteri Görüşleri

I liked Hakam very much. We went to look for apartment to rent and we spend three days looking. Eventually we found the apartment I wanted. Thank you for your very good service Hakam! Highly recommended!
Patrick Coerver12/03/2020

Bu iş %100 sizin emeğinizle bitti. bende Selman’da hak edilen her şeyin gönül rahatlığıyla hak edildiğinin kanaatindeyiz  sonuna kadar emeğinizin karşılığı bizden yana helal olsun.Bu işi sizden başka kimse bitiremezdi

Esra Fatma - Selman ÖZBOYACI
Hakan was a great agent. He picked us up from the airport and took us to view many apartments in Izmir. He showed us great apartments and was very helpful. I would highly reccomend him.

Tahir Iqbal17/02/2020
Kağan Kaymaz arkadaşımızın gerek iş ahlakı gerekse işine verdiği özverisiyle bizleri çok memnun etmiştir. Başarılarının devamını dileriz.
Cem Tuncalı14/02/2020
Kağan Kaymaz’ın ev kiralama sürecimizdeki evin eksik işlemleri/ tadilatı hususundaki destekleri ve yerinde zamanında hamleleri için kendilerine teşekkür ediyorum.
Enis Kahyaoğulları14/02/2020
Excellent service all round from 1st enquiry through to completion. The advise was good,the communications prompt and relevant. I would definitely recommend this agent and in particular,Mr Hakan,who was always polite,courteous and understand.
Mohammad Ali .S07/02/2020
Recently bought our appartment through Mr.Hakan. I can highly recommend him. He was efficient ,professional and excellent at communicating with us on every aspect of the process. Always helpful if we had any questions and got back to us with answers quickly. If you want to buy an appartment speak to him.

Nasrin.m07/02/2020

دوستان عزیز هاکان برای پیدا کردن خانه اجاره ای مناسب،امور مهاجرت و افتتاح حساب بانکی بسیار به من و دوستانم که تازه به ترکیه آمده بودیم؛کمک کرد. انسان فوق العاده خوش قلب و مهربان است که همیشه برای ما کارگشا بوده است.

Amir Zardanpour07/02/2020
Eylem beyi İŞ GYO’dan tanıyorum. İşini seven dürüst bir arkadaş. Değerlendirmem puan olarak 100. Başarılarının devamını diliyorum. İleriki yıllarda Eylem beyi çok iyi noktalarda göreceğimden eminim.

Ömer Faruk Taş03/02/2020
Teok Gayrimenkul danışmanı Eylem Keskin sayesinde, kiralık ofis arayışımız ofisin satın alınması aşamasına dönüşmüştür. Saygılı ve iş bitirici olarak gördüğümüz Eylem bey sayesinde bu ofis tarafımızca satın alınmıştır.
Ümit Kaygusuz03/02/2020
Çok ilgili ve titiz bir çalışma sürdürdü. Kişisel özelliklerime ve kriterlerime uygun olan evi anlayarak bulmamda çok yardımcı oldu, her çıkan pürüzde pratik çözümler sundu, kesinlikle tavsiye ediyorum.

Aslı Köksal25/01/2020
Mr. Hakan — excellent estate agent. He manage my property with a high degree with professionalism and efficiency. He establish a trustworthy relationship with landlord , reacting promptly to any queries from either party. Very happy with the service from Mr. Hakan as he was efficient, professional and excellent at communicating with us on every aspect of the process. We can highly recommend him. I can highly recommend him. Always helpful if we had any questions and got back to us with answers quickly. He has checked on us periodically to make sure we are still happy and if there is anything he can help us with. We highly recommend Sheri for your realtor. Being completely new to the Izmir were instrumental in making sure the move went as smoothy and stress free as possible. Nothing was too much trouble, from dealing promptly with any legal issue.

Zaur Akhundzada17/01/2020
Görüşmelerimiz süresince bizlere yardımcı olan ve bu süreci kolaylaştıran Ali İhsan beye teşekkürlerimizi sunuyoruz. Tüm Coldwell ailesine de güleryüzünden dolayı teşekkürler.

Nihal Bayram17/01/2020
Birlikte geçirdiğimiz ev satış sürecinde her şey için çok teşekkür ederim. Verdiğiniz güvenin tarifi gerçekten mümkün değil. Güzel geçen bu süreç için Etka bey, Tarık bey ve diğer çalışanlarınıza çok teşekkür ederim.
Hülya Sarıtaş27/12/2019
Tüm süreçteki hızlı takip ve ilginiz için teşekkürler.
EYLEM SEÇKİN BOZKURT27/12/2019
Tanıştığımız ilk andan son dakikaya kadar yaklaşımınız çok samimi ve güven vericiydi. Sizleri tanıdığımıza memnunuz ve başarılarınızın daim olmasını diliyoruz.
Güler ŞAKIR20/12/2019
Satış sürecine kadar ilgi ve meskenin bakılma aşamasına kadar olan süre zarfında, her türlü oluşabilecek aksaklıklara kadar tanıtım yapıldı. Zaten ilgi alaka olmasa bu satış olmazdı. Coldwell Banker memnuniyetiyle, portföy yönetimleri harika insanlar.
Fikret KUŞOĞLU17/12/2019
Yaklaşık 1 aydır satın almak için ev arayışı içindeydik. Kendi imkanlarımızla bir piyasa araştırması yapmaya çalıştık. Elbette zaman problemimiz vardı. Yolumuz Kağan bey ile kesişti. Bizim için en önemli olan şey samimiyetti. Biz kriterlerimizi belirttik, Kağan bey de bu kriterlerin dışında hiçbir yer göstermedi ve 3.ncü evi satın aldık. Bu bizim için önemli bir güven göstergesiydi. Kendisine teşekkür ederiz. Ayrıca ekip olarak çok memnun bir hizmet aldık.
Esin Çağla ÜLGEN16/12/2019
İlk defa tevafuk olup tanıştığımız Tarık kardeşim ve firması ve arkadaşlarından son derece memnun kaldık. Eşim ve ben işini profesyonel yapan vizyonu olan arkadaşlar, biz alıcı ve karşı taraf satıcı olarak çok zor olan bir müşteri açısından bizi bir araya getirip bu satışa vesile sebep oldular. Hepsinden Allah razı olsun.
Murat Arslan04/12/2019
Tanışma aşamasından sözleşmenin imzalanması ve satışa kadar geçen sürede TEOK ailesinin alıcı ve satıcıya verdikleri karşılıklı güven, empati ve profesyonellik için sonsuz teşekkürler, iyi ki varsınız…
Özge Sarı04/12/2019
Danışmanlık hizmeti aldığımız firmanızdan çok memnun kaldık. Gerek büroda gerek diğer hizmetlerde ciddiyetle hareket edildi. Teşekkür eder başarılar dilerim.
HANDAN AYGÜN13/11/2019
Coldwell Banker Teok danışmanı Tutku Kısacık ile gayrimenkul kiralanmasında tanıştık. Çok sempatik çalışkan bir kişi, kısa sürede bizlere çok yardımcı oldu. Harika bir insan çok çalışkan ve çok iyi bilgilendirmeler yaptı. İşlerinde başarılarının daim olmasını, yolunun açık olmasını dilerim.
GÜLAY GÖKMEN13/11/2019
Evi görme sürecinden satış aşamasına kadar danışmanımız Arif Yıldırım her türlü sorularımıza üst düzeyde ilgi ve alaka göstermiş, sorun olabilecek durumlarda dahi sunduğu seçenek ve çözümlerle kafamızda soru işareti kalmadan satışın tamamlanması için her türlü kolaylığı göstermiştir. Bu gayrimenkul satışında kurumsal bir firmanın önemini ve kolaylıklarını hissettirmiştir. Kendisine ve firmanıza göstermiş olduğunuz emekten dolayı teşekkür ve takdirlerimi sunuyorum.
ELİF ŞEVKİ15/10/2019
Tanışalı kısa bir süre olmasına rağmen aileden biri gibi güvendik çünkü bunu hak eden biri. Gerçekten işinde çok iyi. Her konuda bizi bilgilendirdi. Gerektiğinde evimize kadar geldi. Hem insan olarak hem de işinde çok iyi. Kendisini tanıdığımıza çok sevindik, memnun kaldık. Kağan bey oğlum, bundan sonraki yaşamında ve işlerinde başarılar dileriz. Yolun açık, şansın bol olsun.
Nevin GÜMÜŞ09/10/2019
Kağan bey (Kaymaz), kiralama sürecinin her aşamasında, ilgili ve yönlendirici oldu. Telefonlarımıza hızlı dönüşler yaparak süreci hızlı tamamlamamızda etkili oldu. Ev sahibi ile kurduğumuz iyi ilişkilerde bize çok yardımcı oldu. Kağan bey nezdinde kurumunuza çok teşekkür ederim.
Ertan SAYILKAN09/10/2019
Hizmet çok iyiydi. Şeffaflık ve ilgi mükemmeldi. Güven unsuru çok iyiydi.
İlhan ULUSAKARYA25/09/2019
Mükemmel bir hizmet sunuldu. Satıcı – alıcı ilişkisinden çok aile ortamında satış yapıldı.
Mustafa TEKGÖZ25/09/2019
Satış süreci en başından itibaren şeffaf bir şekilde sürekli iletişim halinde sürdürülmüş ve alıcı-satıcı tarafından da son derece memnuniyetle sonlandırılmıştır. Bu süreçte birlikte çalıştığımız danışmanlarınıza teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.
ALPER CANAN23/09/2019